Tepelná čerpadla - KLIMAPOL

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tepelná čerpadla

 
Tepelné čerpadlo THERMA V
Výhodné řešení vytápění a výroby teplé užitkové vody

Řešení pro nové domy i renovace

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
                               
Tepelné čerpadlo koncipováno tak, aby odpovídalo požadavkům trhu modernizace (jako doplněk, resp. Náhrada kotle) a trhu s novými domy. THERMA V se výborně přizpůsobí individuálním i společným obytným aplikacím. Navíc, toto tepelné čerpadlo vzduch-voda vytváří ekologicky šetrný produkt, který využívá dva obnovitelné zdroje energie, kterými jsou vzduch a sluneční energie. S koeficienty výkonu (COP) jako jedněmi z nejvyšších na trhu se ukazuje nadmíru ekonomickým: až 4,5 (COP). Jednoduché řešení pro instalaci, které nevyžaduje konstantní konstrukční uspořádání domu. Tepelné čerpadlo od LG - THERMA V - respektuje životní prostředí snížením emisí CO2.Díky inovativní technologii a vysokému koeficientu výkonu ve spojení s nejpřijatelnější cenou na trhu vychází tepelné čerpadlo od LG jako přirozeně ekonomicky výhodné řešení.
Vysoký koeficient účinnosti
 
Jelikož je energie dodávána zdarma z venkovního vzduchu dokonce i při nízkých teplotách, poskytuje systém THERMA V vytápění s vysokou účinností. Díky technologii Inverter od LG dosahuje koeficient účinnosti systému THERMA V hodnoty od 4,1 do 4,5.
 
Příklad: spotřeba 1 kWh elektrické energie ze sítě dodává více než 4 kWh tepla.
Nouzový provoz topení
V zimě se bez topení neobejdeme. Systém THERMA V má k dispozici režim nouzového provozu, který umožňuje provádění oprav topení v případě případné poruchy.
Režim bezpečného topení má dvě úrovně:
• Úroveň 1: Jestliže se poškodí vnitřní jednotka, přepne se venkovní jednotka do předem zvoleného nouzového režimu.
• Úroveň 2: Jestliže se poškodí venkovní jednotka, přejde do předem zvoleného nouzového režimu elektrický ohřívač vnitřní jednotky.

Rozdělení tepelných čerpadel THERMA V:
 
1. Compact
 
2. Monoblok
 
3.  Split
Funkce a technické údaje
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky